מרבד ירוק ואדי עארה

"מרבד ירוק ואדי עארה" נארג על ידי תושבי המקום, יהודים וערבים: מדריכי טיולים, אנשי תיירות, מדע, חינוך ואנשי עסקים. המקדמים את התיירות באזור ואדי עארה.

בתחילת הדרך נרתמה עמותת "סיכוי" ליוזמה המקומית וב-2008 נרשמה העמותה אצל רשם העמותות ומאז פועלת עצמאית וחבריה פועלים בהתנדבות.

אנו מאמינים כי דרך התיירות נוכל לחזק את רקמת האזור ולטפח את התדמית החיובית של האזור וכלכלת תושביו. אנו שואפים לקדם פרויקטים חינוכיים וסביבתיים משותפים על בסיס תיירותי/כלכלי בדרך לקשר אמיתי וחזק בין כל תושבי האזור.

אתר התיירות לואדי עארה מאפשר מפגש ומציע חשיפה אל הפעילות התיירותית המתפתחת בוואדי ועל השפעותיה בתחום היזמות המקומית (העסקית), החברתית והקהילתית. האתר חושף את הפעילות האזורית לרבות היצע מדריכי טיולים ואטרקציות בוואדי. האתר הוא חלון הצצה אל התרבויות המתגוררות בוואדי זו לצד זו ואל אופיו הייחודי של המקום. דרכו ניתן יהיה ללמוד על המתרחש באזור בתחומם התיירות, החברה והקהילה ולהכיר את האזור על מגוון האוכלוסיות המתגוררות בו ועל שיתוף הפעולה שמתקיים בו ועתיד להתפתח בנושאים בעלי השפעה אזורית המשלבים עשייה משותפת, ערבית ויהודית.

אנו מזמינים את כולכם, להצטרף אלינו להיכרות מרתקת עם הרקמה האנושית המגוונת של ואדי עארה ולהמשיך לארוג את סיבי המרבד הירוק.

 

צור קשר

טלפון 050-3841513
לאתר הקבוצה
info@wadiara.org.il

[contact-form-7 404 "Not Found"]